WM Thermoforming Machines

Spółka WM Thermoforming Machines, z siedzibą w Stabio (Szwajcaria), projektuje i produkuje maszyny termoformujące od 1981 roku, a kompletne instalacje IN LINE od 1992 roku.

Najnowsza generacja naszych maszyn termoformujących jest wynikiem ciągłych badań, testów i ścisłej współpracy z naszymi klientami, producentami form i dostawcami surowców, co pozwala nam zdobyć niezbędną wiedzę na temat technologii termoformowania, zaspokajającą bieżące potrzeby przemysłu opakowań.

Ponadto budujemy wysoko wykwalifikowany i doświadczony zespół techniczny, zaangażowany w ciągły rozwój nowych usprawnień procesów i spersonalizowanych rozwiązań, odpowiadających specyficznym i zmieniającym się wymaganiom każdego Klienta.

Dziś spółka WM Thermoforming Machines, uważana za jednego z najważniejszych producentów urządzeń do termoformowania na świecie, cieszy się międzynarodowym prestiżem w zakresie produkcji niezawodnych, najnowocześniejszych i wydajnych maszyn.

 

 • Seria FC

  Seria FC

  Nowa seria FC SPEEDMASTER PLUS, nowa generacja maszyn do formowania próżniowego i ciśnieniowego zapewnia najwyższy poziom automatyzacji, a nowy system sterowania gwarantuje wydajność i najwyższe osiągi przy wszystkich materiałach.

  SZCZEGÓŁY
 • Seria FT

  Seria FT

  Maszyna FT DESMOFORMER do równoczesnego formowania i wykrawania termicznego gwarantuje wyjątkową precyzję wymiarową produktu.

  SZCZEGÓŁY
 • Seria INTEC

  Seria INTEC

  Kompletne instalacje in line

  Instalacja IN-LINE jest prawdziwą "wyspą produkcyjną", składającą się ze wszystkich elementów operacyjnych, które przekształcają granulat w produkt końcowy.

  SZCZEGÓŁY
 • Seria TWIST

  Seria TWIST

  SERIA TWIST NOWY KONCEPT MASZYNY PRZECHYLAJĄCEJ
  SZCZEGÓŁY