Podnieść i umieść

DODAJ WARTOŚĆ SWOJEJ PRODUKCJI W DRODZE AUTOMATYZACJI POWTARZALNYCH ZADAŃ TYPU PODNIEŚ I UMIEŚĆ PRZY POMOCY ROBOTA UR

Dzięki zastosowaniu robota UR do tego typu zadań zwiększ dokładność i ogranicz ilość odpadów w swoim centrum realizacji. Robot UR może autonomicznie realizować większość zadań typu „podnieś i umieść”, dzięki czemu Twoja firma może obsługiwać towary nawet, gdy pracownicy pójdą już do domu. Intuicyjny, łatwy do zaprogramowania interfejs sprawia, że ramiona robotyczne UR idealnie nadają się do stosowania w produkcji na niewielką skalę. Współpracujące ramię robotyczne, wykorzystane do powtarzalnych zadań typu podnieś i umieść, oferuje przewagę w zakresie produktywności i elastyczności, dzięki czemu Twoi pracownicy mogą poświęcić się ważniejszym zadaniom.

  • Większość zastosowań typu „podnieś i umieść” ramię robotyczne UR może realizować autonomicznie, dzięki czemu jest idealnym robotem do takich celów.
  • Zwiększ wydajność i elastyczność korzystając z robotów „podnieś i umieść” firmy Universal Robots. Wielokrotne, wielogodzinne powtarzanie tego samego ruchu z niezmienną precyzją wymaga nadludzkich zdolności. Dlatego właśnie powtarzalność robota UR rzędu +/- 0,1 mm (0,004 in) doskonale nadaje się do automatyzacji obsługi szybkiej i precyzyjnej.
  • Ze względu na ich niewielki rozmiar i niską wagę roboty typu „podnieś i umieść” firmy Universal Robots można bez trudu wdrożyć do zastosowań w miejscach o ograniczonej przestrzeni.
  • Łatwość programowania i krótki średni czas konfiguracji sprawiają, że ramiona robotyczne Universal Robots doskonale nadają się nawet do produkcji o niewielkim wolumenie, gdzie zmiana konfiguracji dużych obiektów nie byłaby opłacalna.
  • Przesunięcie robota typu „podnieś i umieść” do pracy przy nowych procesach jest szybkie i łatwe, dzięki czemu możesz zautomatyzować każde zadanie manualne, włącznie z obejmującymi niewielkie partie lub wymagającymi szybkiego przezbrajania. Robot może ponownie wykorzystywać te same programy dla powtarzających się zadań.
  • Wszystkie ramiona robotyczne Universal Robots posiadają certyfikat IP-54. Wymagają ochrony w przypadku pracy w ciekłym środowisku korozyjnym.