Pakowanie i umieszczanie na paletach

ZADBAJ, ABY TWOJE DOSTAWY BYŁY ZAWSZE PRAWIDŁOWO LICZONE I PAKOWANE Z ZACHOWANIEM NAJBARDZIEJ RYGORYSTYCZNYCH STANDARDÓW

Spraw, aby pakowanie i paletyzacja były prostsze, szybsze i bardziej wydajne. Uwolnij pracowników od powtarzalnej pracy i podnoszenia ciężarów w drodze automatyzacji procesów pakowania i paletyzacji przy użyciu lekkich współpracujących ramion robotycznych. Automatyzacja pomoże zwalczyć rosnące koszty pakowania nowych produktów i skróconych cykli żywotności produktów.

Intuicyjny, łatwy do programowania interfejs sprawia, że ramię robotyczne UR doskonale nadaje się do produkcji niewielkich wolumenów i zadań o wysokiej powtarzalności. Robota można przeprogramować i wdrożyć ponownie zależnie od potrzeb w całym zakresie operacji. Jeśli zmieni się organizacja pracy w Twojej firmie, ramię robotyczne do pakowania i paletyzacji, dzięki niewielkim wymiarom i małej masie, można szybko i bez trudu wdrożyć w nowych konstelacjach.

  • Robotów UR można użyć w większości zastosowań związanych z pakowaniem i paletyzacją. Nasze zapewniające oszczędność miejsca roboty można szybko przeprogramować i wykorzystać do współpracy z wieloma innymi maszynami.
  • Uwolnij pracowników od powtarzalnych prac trudnych pod względem ergonomii.
  • Ramiona robotyczne firmy Universal Robots pozwalają uwolnić siłę roboczą i skierować ją do ważniejszych zadań.
  • Obniż swoje koszty operacyjne. Firma Universal Robots zapewnia wszelkie zalety zastosowania robotyzacji, równocześnie unikając tradycyjnych dodatkowych kosztów związanych z programowaniem i konfiguracją robotów oraz dedykowanymi, osłoniętymi stanowiskami pracy. Średni okres zwrotu, o długości 195 dni, jest najkrótszy w sektorze robotyki.
  • W szczycie sezonu roboty UR mogą pracować bez wytchnienia, zapewniając Twojej firmie nieprzerwaną produktywność. Można je wdrożyć i programować do różnych zadań i zastosowań z wymaganą częstotliwością.
  • Wszystkie współpracujące roboty firmy Universal Robots posiadają certyfikat IP-54. Należy zapewnić im ochronę w przypadku pracy w ciekłym środowisku korozyjnym.