Universal Robots

Firma Universal Robots powstała w 2005 roku w celu stworzenia technologii robotów dostępnej dla małych i średnich przedsiębiorstw. Obecnie seria cobotów UR składa się z modeli: UR3, UR5 i UR10 oraz ich odpowiedników e-series. Dodatkowo od 17 września 2019 roku dostępny jest model UR16e o zwiększonym udźwigu. Są to roboty przemysłowe przeznaczone do współpracy z ludźmi. Na całym świecie zainstalowano już ponad 39000 robotów UR. Dzięki nim można zautomatyzować prawie każdy proces. Zastosowanie robotów współpracujących Universal Robots niesie ze sobą wymierne korzyści.

 • UNIVERSAL ROBOT UR3e

  UNIVERSAL ROBOT UR3e

  Współpracujący robot UR3 to mniejszy robot montowany na stole, który idealnie nadaje się do lżejszych zadań montażowych i zadań na zautomatyzowanym stole roboczym.
  SZCZEGÓŁY
 • UNIVERSAL ROBOT UR5e

  UNIVERSAL ROBOT UR5e

  Lekkie, wysoce elastyczne i współpracujące przemysłowe ramię robotyczne UR5e pozwoli zautomatyzować powtarzalne i niebezpieczne zadania o wadze do 5 kg.
  SZCZEGÓŁY
 • UNIVERSAL ROBOT UR10e

  UNIVERSAL ROBOT UR10e

  Współpracujący robot UR10e to mniejszy robot montowany na stole, który idealnie nadaje się do lżejszych zadań montażowych i zadań na zautomatyzowanym stole roboczym.
  SZCZEGÓŁY
 • UNIVERSAL ROBOT UR16e

  UNIVERSAL ROBOT UR16e

  Robot współpracujący UR16e to optymalny asystent podczas wykonywania takich zadań, jak montaż, klejenie i wkręcanie, gdy konieczna jest jednorodna jakość produktów.
  SZCZEGÓŁY