UNIVERSAL ROBOT UR3e

UNIVERSAL ROBOT UR3eProducent: Universal Robots

PROMIEŃ
500 mm / 19.7 ins
UDŹWIG
3 kg / 6.6 lbs
OBRYS
Ø 128 mm
WAGA
11.2 kg / 24.7 lbs

Współpracujący robot UR3 to mniejszy robot montowany na stole, który idealnie nadaje się do lżejszych zadań montażowych i zadań na zautomatyzowanym stole roboczym. Kompaktowy cobot waży zaledwie 11 kg (24,3 lbs), ale posiada udźwig 3 kg (6,6 lbs), możliwość obrotu o 360 stopni na wszystkich przegubach i nieograniczoną możliwość obrotu na przegubie końcowym. Dzięki tym unikalnym cechom cobot UR3 jest na dzisiejszym rynku najbardziej elastycznym, lekkim, współpracującym robotem montowanym na stole, który może pracować razem z pracownikami.

Robot współpracujący UR3 to optymalny asystent podczas wykonywania takich zadań, jak montaż, klejenie i wkręcanie, gdy konieczna jest jednorodna jakość produktów. UR3 może być wykorzystany na stole na odrębnym stanowisku do podnoszenia, montażu i umieszczania części w ramach zoptymalizowanych przepływów produkcji. Dzięki swym kompaktowym wymiarom i łatwości programowania łatwo przenosić go do różnych zadań zależnie od zmiennych potrzeb produkcyjnych, co przekłada się na niski całkowity koszt posiadania i wyjątkowo krótki okres zwrotu z inwestycji.

Zastosowania robota UR3 obejmują branże produkcyjne od wyrobów medycznych po płytki drukowane i komponenty elektroniczne.

ZADAJ PYTANIE

PRODUCENCI URZĄDZEŃ