UNIVERSAL ROBOT UR10e

UNIVERSAL ROBOT UR10eProducent: Universal Robots

PROMIEŃ
1300 mm / 51.2 ins
UDŹWIG
10 kg / 22 lbs
OBRYS
Ø 190 mm
WAGA
33.5 kg / 73.9 lbs

Współpracujący robot UR10e to mniejszy robot montowany na stole, który idealnie nadaje się do lżejszych zadań montażowych i zadań na zautomatyzowanym stole roboczym. Kompaktowy cobot waży zaledwie 11 kg (24,3 lbs), ale posiada udźwig 3 kg (6,6 lbs), możliwość obrotu o 360 stopni na wszystkich przegubach i nieograniczoną możliwość obrotu na przegubie końcowym. Dzięki tym unikalnym cechom cobot UR10e jest na dzisiejszym rynku najbardziej elastycznym, lekkim, współpracującym robotem montowanym na stole, który może pracować razem z pracownikami.

Robot współpracujący UR10e to optymalny asystent podczas wykonywania takich zadań, jak montaż, klejenie i wkręcanie, gdy konieczna jest jednorodna jakość produktów. UR10e może być wykorzystany na stole na odrębnym stanowisku do podnoszenia, montażu i umieszczania części w ramach zoptymalizowanych przepływów produkcji. Dzięki swym kompaktowym wymiarom i łatwości programowania łatwo przenosić go do różnych zadań zależnie od zmiennych potrzeb produkcyjnych, co przekłada się na niski całkowity koszt posiadania i wyjątkowo krótki okres zwrotu z inwestycji.

Zastosowania robota UR10e obejmują branże produkcyjne od wyrobów medycznych po płytki drukowane i komponenty elektroniczne.

ZADAJ PYTANIE

PRODUCENCI URZĄDZEŃ