Seria FT

Seria FTProducent: WM Thermoforming Machines

Maszyna FT DESMOFORMER do równoczesnego formowania i wykrawania termicznego gwarantuje wyjątkową precyzję wymiarową produktu.

Dolna płyta przechylająca [tilting platen] obraca się o 75 stopni, co pozwala na precyzyjne, szybkie wyrzucanie form, które są następnie transportowane do jednostki układającej.

System obrotu (zgłoszony do opatentowania) wykorzystuje kombinację napędzanych serwomotorem krzywek i dźwigni. Gwarantuje to absolutną precyzję ruchu i powtarzalność oraz kontrolowany rozkład sił w fazie ruchu płyty i cięcia cyklu.

Ruch zatyczki jest kontrolowany przez serwomotor i zapewnia równomierny i kontrolowany rozkład materiału wewnątrz komory formy.

Można zaprogramować różne prędkości i częstotliwość zatyczek, co może znacznie poprawić estetykę formowanych śladów na zatyczkę dzięki stykaniu się zatyczek z materiałem.

Zróżnicowane systemy układania pionowego mogą być dostarczane w celu zoptymalizowania prędkości maszyny w zależności od wielkości i formatu produkowanych elementów.

Wszystkie maszyny mogą być dostarczane w wersji IN LINE, która stanowi "wyspę produkcyjną", począwszy od podawania surowców w granulkach, a skończywszy na pakowaniu gotowego produktu, łącznie z recyklingiem granulowanego złomu w linii.

ZADAJ PYTANIE

PRODUCENCI URZĄDZEŃ