Seria FC

Seria FCProducent: WM Thermoforming Machines

Nowa seria FC SPEEDMASTER PLUS, nowa generacja maszyn do formowania próżniowego i ciśnieniowego zapewnia najwyższy poziom automatyzacji, a nowy system sterowania gwarantuje wydajność i najwyższe osiągi przy wszystkich materiałach.

Stała jakość formowania, bardzo krótkie okresy przezbrajania, dokładność cięcia, duża elastyczność i łatwość obsługi to tylko niektóre z zalet linii Speedmaster Plus.

Zintegrowany układ odzyskiwania mocy: energia kinetyczna wytwarzana podczas hamowania jest przekształcana w energię elektryczną, która jest regenerowana w układ napędowy maszyny, co ma istotne znaczenie dla oszczędności energii.

Seria SPEEDMASTER PLUS FC jest dostępna w bardzo szerokiej gamie modeli i wersji, co umożliwia dostarczenie najbardziej odpowiedniego rozwiązania dla różnych potrzeb produkcyjnych w nowoczesnym przemyśle opakowaniowym.

FC E

Formowanie próżniowe i sprężonym powietrzem, stalowa prasa tnąca o przekroju liniowym i pionowa jednostka układająca

FC E HP

Formowanie próżniowe i sprężonym powietrzem, pionowa prasa do wykrawania otworów (dziurkacz i matryca), stalowa prasa do cięcia i pionowa jednostka układająca.

FC E IM

Formowanie próżniowe i sprężonym powietrzem z cięciem stalowym w narzędziu formującym i pionowa jednostka układająca..

FC E IM2

Formowanie próżniowe i sprężonym powietrzem z możliwością cięcia stali w narzędziu formującym, dodatkowa prasa do cięcia liniowego i pionowa jednostka układająca.. 

Maszyny te zapewniają:

  • Wysoką prędkość wyjściową
  • Łatwość użycia
  • Szybką wymianę narzędzi przy jednoczesnym skróceniu czasu przestoju maszyny.
  • Oszczędność energii
  • Wstępne samoczynne ustawienie parametrów cyklu w celu ułatwienia pracy operatorowi.
  • Maksymalne bezpieczeństwo. Oprócz pełnej zgodności z normami europejskimi, wszystkie ruchome płyty posiadają mechaniczne pręty bezpieczeństwa zapobiegające grawitacyjnemu spadkowi. Program najnowszej generacji, panel obsługi z ekranem dotykowym i kolorowym monitorem, zamontowany na ramieniu przesuwnym, które porusza się wzdłuż strony operatora maszyny.
  • Maksymalny dostęp do wszystkich części maszyny, w celu ułatwienia czyszczenia i konserwacji.
  • Zdalną obsługę serwisową, nowy dostęp do wsparcia sprzętu, ewolucję połączenia modemowego z zaletą większej prędkości bez kosztów połączenia telefonicznego, zapewnia bardziej wydajną i precyzyjną serwisową obsługę posprzedażną na całym świecie.
ZADAJ PYTANIE

PRODUCENCI URZĄDZEŃ