Płyty magnetyczne Press Tec
  • Płyty magnetyczne Press Tec
  • Płyty magnetyczne Press Tec
  • Płyty magnetyczne Press Tec
  • Płyty magnetyczne Press Tec

Płyty magnetyczne Press TecProducent: Tecnomagnete

5 letnia gwarancja na pola magnetyczne

 

System płyt magnetycznych PRESS TEC gwarantuje:

  • Elastyczność: formy o dowolnych kształtach i rozmiarach, proste mocowanie

  • Szybkość: szybkie zmiany formy z super szybkim mocowaniem

  • Jakość: doskonałe i stałe formowanie bez wad

  • Powtarzalność: zawsze niezawodny, kontrolowany oraz przewidywane działanie

  • Wygoda: redukcja wszystkich kosztów oraz lepsze wykorzystanie przestrzeni

 

Pełne bezpieczeństwo

Elektro-permanentny magnetyczny obwód jest całkowicie iskrobezpieczny. Impuls elektryczny w kilka sekund aktywuje system, a potem forma zostaje zamocowana na czas nieokreślony bez dostaw energii elektrycznej, tylko przyciągana przez siłę o wysokiej energii magnesów stałych. Przez kolejny impuls elektryczny system może być rozmagnesowany.

Dwu biegunowy układ

Dwukierunkowy obwód magnetyczny z wszystkimi biegunami N / S aktywowany przez podwójny magnes (Alnico + neodymowy) jest w stanie wygenerować najwyższy poziom indukcji magnetycznej w stali (20.000 Gauss, co odpowiada 16 daN/cm2).

Neutralne jarzmo

Układ szachownicy Quadsystemu pozwala na poziomy i płaski przepływ strumienia magnetycznego w celu zapewnienia, całkowicie skoncentrowanego na obszarze spolaryzowanym, tj. na elemencie, który jest mocowany. Układ N / S magnesów daje doskonale równa moc, doskonałe wyważenie układu, unikając ewentualnych wycieków strumienia magnetycznego poza układ, brak zakłóceń i straty mocy.

Tarcza nie do przebicia

Integralna powierzchnia stali całkowicie jednolita, bez żywicy, bez wkładek z mosiądzu, bez uszczelnienia, staje sie nieprzenikniona mechaniczne tarcza "pełny dowód" uniemożliwi infiltracje i zapewnienie ostatecznej ochrony obwodu elektrycznego i magnesów stałych wbudowanych wewnątrz. Powierzchnia styku z forma będzie zawsze płaska.

Niezawodność

Dzięki monolitycznej konstrukcji plastra miodu PressTec zapewnia duża sztywność i wytrzymałość nawet przy ciężkich warunkach pracy, utrzymując stały współczynniki ciepła i odporności mechanicznej. Wobec braku płytek i ruchomych części eliminuje ewentualne zużycie i zapewnia dłuższy czas pracy z bardziej wiarygodny, przewidywalny bez konkretnego programu obsługi.

Bezpieczna instalacja

Dzięki kolorowemu dotykowemu ekranowi IPC zawiera wszystkie informacje do operatora, prowadzi krok po kroku przez prawidłowa procedurę do instalacji formy i rozruchu maszyny. Wszelkie błędy są zgłaszane i maszyna nie może zostać uruchomiona w przypadku osiągnięcia za słabej siły mocowania. Dane formy mogą być rejestrowane, a wartość siły może być zarejestrowana dla poszczególnych form

ZADAJ PYTANIE

PRODUCENCI URZĄDZEŃ