O Nas

Muehsam to jedna z najbardziej doświadczonych firm w sektorze przetwórstwa tworzyw sztucznych. Nieprzerwanie od 1954 roku współpracujemy z zakładami produkcyjnymi rynku polskiego oraz z koncernami o zasięgu międzynarodowym. Szeroka wiedza oraz wieloletnie doświadczenie kadry inżynierskiej i technicznej pozwala nam na zrozumienie potrzeb naszych klientów i realizację projektów obejmujących pełen zakres wyposażenia linii produkcyjnych. Współpracujemy ze światowymi liderami branży takimi jak Netstal, Piovan, Sepro, Eichholz, Rapid, Crizaf i Tecnomagnete. Specjalizujemy się w projektowaniu i instalacji nowoczesnych energooszczędnych systemów chłodzenia z odzyskiem ciepła. Profesjonalizm naszego zespołu oraz najwyższy poziom i zaawansowanie techniczne dostarczanych przez nas urządzeń i systemów, gwarantuje najwyższy poziom jakości i satysfakcję naszych klientów.

Polityka jakości

HISTORIA FIRMY

 

  • W 1954 r. została założona firma Muehsam. Swoją działalność rozpoczęła od małego zakładu rzemieślniczego i produkowała galanterię metalową.

 

  • W 1963 r. rozpoczęliśmy produkcję młynków do tworzyw, co było pierwszym krokiem jeśli chodzi o wejście do powstającej branży tworzyw sztucznych.

 

  • W 1970 r. pierwsi w kraju wprowadziliśmy na rynek suszarki fluidalne do tworzyw.

 

  • W 1997 r. zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy pierwszy własny system chłodzenia i odzysku ciepła.

 

  • W 1998 r. rozpoczęliśmy współpracę z pierwszym zagranicznym producentem, koncernem Rapid.