O Nas

Od 1954 roku firma Muehsam uczestniczy w rozwoju Polskiego sektora przemysłu tworzyw sztucznych. W tym okresie dostarczyliśmy nasze maszyny i urządzenia do ponad 3 500 zakładów produkcyjnych. Współpracowaliśmy z globalnymi koncernami i z polskimi zakładami przetwórstwa tworzyw sztucznych.

 

Dynamiczny rozwój tej branży przemysłu przyczynił się również do naszego szybkiego rozwoju. Współpracujemy ze światowymi liderami tej branży, takimi jak Netstal, Piovan, Sepro, Eichholz, Rapid, Crizaf i Tecnomagnete.

 

Nasza firma opracowała i wykonała ponad 380 projektów systemów chłodzenia. Nasi inżynierowie i technicy posiadają dużą wiedzę i doświadczenie, zaoferują rozwiązania indywidualne, zoptymalizowane do potrzeb.

 

Nasz serwis systemów chłodzenia, znajduje się w Warszawie, Wrocławiu i Katowicach. Jest do dyspozycji naszych klientów przez 7 dni w tygodniu.

 

Polityka jakości

 

 

 

 

HISTORIA FIRMY

 

  • W 1954 r. została założona firma Muehsam. Swoją działalność rozpoczęła od małego zakładu rzemieślniczego i produkowała galanterię metalową.

 

  • W 1963 r. rozpoczęliśmy produkcję młynków do tworzyw, co było pierwszym krokiem jeśli chodzi o wejście do powstającej branży tworzyw sztucznych.

 

  • W 1970 r. pierwsi w kraju wprowadziliśmy na rynek suszarki fluidalne do tworzyw.

 

  • W 1997 r. zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy pierwszy własny system chłodzenia i odzysku ciepła.

 

  • W 1998 r. rozpoczęliśmy współpracę z pierwszym zagranicznym producentem, koncernem Rapid.